Naprawa silników ciężarowych i układów hamulcowych — Rawa Mazowiecka

Oferujemy naprawę silników ciężarowych oraz naprawę układów hamulcowych EBS i ABS. Usługi są realizowane w warsztacie znajdującym się w Rawie Mazowieckiej. Naprawy aut dostawczych, ciężarowych i ciągników przeprowadzają mechanicy z wieloletnim doświadczeniem i zaangażowaniem w każde zlecenie. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy z Klientami na temat powstałych uszkodzeń, diagnozy pojazdu przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i wyceny usług. Dzięki temu nie musisz obawiać się ukrytych kosztów, ponieważ nasze działania są w pełni przejrzyste.

Naprawa silników ciężarowych

Oferujemy szeroki zakres usług, związanych z naprawą silników ciężarowych. Zajmujemy się zarówno wykonywaniem drobnych napraw, jak i przeprowadzaniem kapitalnych remontów w pojazdach marek DAF, Mercedes i wielu innych.

Zajmujemy się m.in.:

  • wymianą alternatorów,
  • regeneracją filtrów powietrza oraz wtryskiwaczy,
  • diagnostyką układu paliwowego,
  • wymianą pomp wtryskowych.

Używamy części do samochodów ciężarowych pochodzących od renomowanych producentów, więc masz pewność, że po ich zamontowaniu będą służyły przez wiele lat. Naprawiamy zarówno nowe pojazdy, jak i te wieloletnie, łącząc tradycyjne metody pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, co pozwala osiągać najlepsze rezultaty.

Naprawa układów hamulcowych EBS i ABS

Dokonujemy naprawy układu hamulcowego EBS (umożliwia skrócenie drogi hamowania o kilka metrów), a także układu ABS (zapobiega blokowaniu kół podczas hamowania). Usługa obejmuje m.in.:

  • czyszczenie i konserwację hamulców,
  • wymianę klocków, tarcz, szczęk, cylinderków,
  • wymianę i regenerację zacisków hamulcowych,
  • wymianę modulatorów.

Zakres usług dostosowujemy do stanu technicznego pojazdu, a także jego wieku, marki czy sposobu eksploatacji. Pamiętaj, aby regularnie kontrolować kondycję układu hamulcowego, ponieważ ma ona kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze — zarówno Twojego, jak i pozostałych uczestników ruchu. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a udzielimy na nie odpowiedzi. Zapraszamy do współpracy.

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful