Laserowe ustawianie geometrii kół — Rawa Mazowiecka

Oferujemy laserowe ustawianie geometrii kół w Rawie Mazowieckiej. Procedurę przeprowadzamy na samochodach ciężarowych, autach dostawczych, a także ciągnikach siodłowych i przyczepach. Usługa jest realizowana w odpowiednio wyposażonym warsztacie, co sprawia, że przebiega szybko i sprawnie, a Ty ponownie możesz wrócić na trasę, poruszając się przy tym w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Geometria kół polega na prawidłowym ustawieniu samych kół i zawieszenia względem siebie. Gwarantuje to bezpieczne poruszanie się pojazdem w każdych warunkach — oczywiście przy zachowaniu ostrożności oraz stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego.

Na ustawienie geometrii wpływają następujące czynniki:

  • kąt pochylenia kół,
  • regulacja zbieżności,
  • kąt pochylenia i wyprzedzenia osi sworznia zwrotnicy.

Laserowa geometria kół pozwala w precyzyjny sposób sprawdzić, a następnie ustawić wszystkie kąty koła jezdnego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii wykonujemy zabieg z maksymalną precyzją i dbałością o detale. W trakcie serwisu warto również zadbać o naprawę układów hamulcowych EBS i ABS, dokonując wymiany wyeksploatowanych części, aby jazda odbywała się w bezpiecznych warunkach.

Co daje prawidłowe ustawienie geometrii kół?

Zadbanie o odpowiednie ustawienie geometrii kół bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo Twoje i innych uczestników ruchu — to szczególnie ważne w przypadku pojazdów o dużej masie, które podczas utraty kontroli nad ich przyczepnością do podłoża stanowią ogromne zagrożenie. Laserowa geometria kół sprawia, że zwiększa się przyczepność pojazdu do nawierzchni drogi. Wpływa także na kondycję opon: odpowiednie ustawienie kół powoduje, że te zużywają się równomiernie, co przedłuża ich żywotność. Odpowiednia kalibracja zbieżności kół wywiera również pozytywny wpływ na spalanie, które nieco się zmniejsza — jazda jest więc oszczędniejsza i bardziej ekologiczna. Zapraszamy do współpracy.

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful